NASI INSTRUKTORZY


 

Małgorzata

IMG (26)„Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie. Musimy być pewne, że mamy do czegoś talent…”
cyt. Marie Curie-Skłodowska
Ja w siebie uwierzyłam, ale wiedziałam, że aby coś w życiu osiągnąć, muszę od siebie czegoś oczekiwać i dużo wymagać. Wiedziałam, że mój sukces to ciężka praca, determinacja i poświęcenie. Niemożliwy bez wsparcia moich dobrych aniołów, bez których nie byłabym dzisiaj w tym miejscu, w którym jestem.
Ukończyłam Akademię Medyczną w Poznaniu, uzyskując tytuł magistra fizjoterapii.

Jestem trenerem personalnym z uprawnieniami dietetyka.

Instruktorem fitnessu ze specjalnością Zumba, Jumping Frog, Fitness Pump.

Uwielbiam swoją pracę.
Daje mi ona mnóstwo satysfakcji. Cieszy mnie każdy uśmiech i dobre słowo moich pacjentów w gabinecie. Każdy sukces moich klientów, gdy wyciskają na treningu siódme poty .Motywuję Was każdego dnia byście się uśmiechali, zdrowo się odżywiali, ćwiczyli bezpiecznie i otaczali dobrymi ludźmi.
Mam nadzieję ,że moje dzieci Bruno i Blanka są ze mnie dumne, tak samo jak ja jestem dumna z nich.
Ps. Moje dobre Anioły, to mój tata Janusz Knuła, od którego cała moja przygoda prowadzenia własnego klubu zaczęła się, mąż Krzysztof, który najtrudniejsze firmowe sprawy bierze zawsze na swoje bary i mamusia Halina Knuła, która nie raz musiała ocierać moje łzy słabości.

Michał

 

IMG (2)

Na jego zajęciach nie ma ściemy, nie oszukasz😅.

Będziesz ćwiczyć na 100%..znajdziesz w sobie takie pokłady swoich możliwości, których sam do tej pory nie znałeś🔥🔥🔥💪..a mokra koszulka po zajęciach z Michałem, to standard. 😆😂

 

Jako trener personalny znajdzie sposób na każdego i nie wiemy jak on to robi, ale jego podopieczni nawet karne burpeesy wykonują
z uśmiechem na buzi.

Sport od zawsze był wpisany w jego życie.

Już od najmłodszych lat trenował pływanie i sporty walki. Później przyszedł czas na sporty siłowe, którymi zajmuje się już 16 lat.
Michał jest osobą komunikatywną i wesołą.
Przyciąga na swoje treningi zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe i za każdym razem jego groźne😜 cyt. „jedziesz„, motywuje
do wysiłku najbardziej leniwych.
Michał zwraca uwagę na to, by jego klienci ćwiczyli najlepiej jak potrafią, tak by po zajęciach mieli poczucie, że dali z siebie wszystko.

Miłosz

Ewa