NASI INSTRUKTORZY


 

Małgorzata

IMG (26)„Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie. Musimy być pewne, że mamy do czegoś talent…”
cyt. Marie Curie-Skłodowska
Ja w siebie uwierzyłam, ale wiedziałam, że aby coś w życiu osiągnąć, muszę od siebie czegoś oczekiwać i dużo wymagać. Wiedziałam, że mój sukces to ciężka praca, determinacja i poświęcenie. Niemożliwy bez wsparcia moich dobrych aniołów, bez których nie byłabym dzisiaj w tym miejscu, w którym jestem.
Ukończyłam Akademię Medyczną w Poznaniu, uzyskując tytuł magistra fizjoterapii.

Jestem trenerem personalnym z uprawnieniami dietetyka.

Instruktorem fitnessu ze specjalnością Zumba, Jumping Frog, Fitness Pump.

Uwielbiam swoją pracę.
Daje mi ona mnóstwo satysfakcji. Cieszy mnie każdy uśmiech i dobre słowo moich pacjentów w gabinecie. Każdy sukces moich klientów, gdy wyciskają na treningu siódme poty .Motywuję Was każdego dnia byście się uśmiechali, zdrowo się odżywiali, ćwiczyli bezpiecznie i otaczali dobrymi ludźmi.
Mam nadzieję ,że moje dzieci Bruno i Blanka są ze mnie dumne, tak samo jak ja jestem dumna z nich.
Ps. Moje dobre Anioły, to mój tata Janusz Knuła, od którego cała moja przygoda prowadzenia własnego klubu zaczęła się, mąż Krzysztof, który najtrudniejsze firmowe sprawy bierze zawsze na swoje bary i mamusia Halina Knuła, która nie raz musiała ocierać moje łzy słabości.

 

Natalia

Nasza wspaniała Natalka🔥💪🔥
IMG (9)
Prowadzi dla Was najlepszy pilates ever, a na zajęciach ze sztangą wyciska maksymalne siódme poty. Potrafi sprawić, że Wasze pośladki płoną🔥 na zajęciach ABT😅
Instruktor fitness i trener personalny.
Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Turystyka i rekreacja. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów.
Certyfikowany trener personalny. Swoją przygodę z branżą fitness zaczęła od zajęć Zumba, a po ukończeniu kursu instruktorskiego organizowanego przez szkołę OPEN MIND oraz szkoleń z zakresu prowadzenia form prozdrowotnych m.in Zdrowy Kręgosłup i Pilates w Profi Fitness School, rozpoczęła pracę jako instruktor tych form.
Kilkuletnie doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem nauczyło ją jak ważna jest dobra atmosfera na zajęciach, dzięki której klient czuje się pewniej, mówi o swoich potrzebach oraz lepiej wykonuje ćwiczenia wkładając w nie więcej serca.
Natalia dba o to, aby każdy uczestnik zajęć wykonywał odpowiedni dla siebie trening.
Najbardziej cieszy ją ,gdy klient wychodzi z zajęć zmęczony, ale uśmiechnięty.
Nikt tak nie zadba o Twój mięsień pośladkowy jak Natalia:))

 

Michał

Trener Michał

IMG (2)

Na jego zajęciach nie ma ściemy, nie oszukasz😅.

Będziesz ćwiczyć na 100%..znajdziesz w sobie takie pokłady swoich możliwości, których sam do tej pory nie znałeś🔥🔥🔥💪..a mokra koszulka po zajęciach z Michałem, to standard. 😆😂

 

Jako trener personalny znajdzie sposób na każdego i nie wiemy jak on to robi, ale jego podopieczni nawet karne burpeesy wykonują
z uśmiechem na buzi.

Sport od zawsze był wpisany w jego życie.

Już od najmłodszych lat trenował pływanie i sporty walki. Później przyszedł czas na sporty siłowe, którymi zajmuje się już 16 lat.
Michał jest osobą komunikatywną i wesołą.
Przyciąga na swoje treningi zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe i za każdym razem jego groźne😜 cyt. „jedziesz„, motywuje
do wysiłku najbardziej leniwych.
Michał zwraca uwagę na to, by jego klienci ćwiczyli najlepiej jak potrafią, tak by po zajęciach mieli poczucie, że dali z siebie wszystko.

 

Irmina

Na zajęciach u Irminy popracujesz nad ciałem i umysłem.
Dla Irminy najważniejsze jest indywidualne podejście do klienta i nauczenie go balansu pomiędzy wysiłkiem i relaksem.
Prywatnie Irmina jest entuzjastką zdrowego trybu życia i szczęśliwą mamą trójki dzieci, a współpraca z nami daje jej możliwość rozwoju i satysfakcję z efektów wspólnej praktyki.

 

Ewa

 

 

Agata

Instruktor Zumba Fitness od 2015 roku. Swoje zajęcia traktuje jako świetny relaks i pozbycie się trudów dnia codziennego. Każdy kto chce się wyluzować powinien z takich zajęć skorzystać:) Zumba jest świetnym wstępem do aktywności dla osób, które nigdy wcześniej z fitnessem nie miały styczności – być może dzięki Zumbie z Agatą rozbudzisz w sobie sportowy zew i nie będziesz wyobrażać sobie dnia bez ćwiczeń. Agata jako mama 4 miesięcznego Olusia serdecznie zaprasza również kobiety, które są po ciąży i chciałyby wrócić do formy:) Dla Agaty ważne jest to aby poczuć się wspaniale we własnej skórze i wrócić do domu z dużą dawką endorfin:)