FITNESS


brand

 

To zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy.

 

Dance&Fit dla dzieci

Zajęcia taneczne dostosowane do wieku i możliwości dzieci, świetna zabawa i ruch przy muzyce.

CROSS

Jest to trening wytrzymałościowo-siłowy, którego celem jest uzyskanie lepszej sprawności fizycznej całego organizmu. Kształtuje wytrzymałość, siłę, elastyczność, spala tłuszcz, korzystnie wpływa na układ krążenia i oddechowy, poprawia ogólną sprawność i kondycję. Wykorzystuje się w nim różnego rodzaju sprzęt (skrzynie drewniane, liny, piłki lekarskie, kettle, taśmy, sztangi, skakanki itd.).  Duża intensywność ćwiczeń o różnym stopniu zaawansowania.

STEP AEROBIC

Forma treningu aerobowego, o wysokiej intensywności, polegające na wchodzeniu i schodzeniu na specjalnie do tego przeznaczony stopień o regulowanej wysokości (15, 20 i 25 cm). Zajęcia te zawierają układy taneczne (choreografię) o różnym stopniu trudności i intensywności w zależności od poziomu zaawansowania grupy. Zajęcia te mają na celu redukcję tkanki tłuszczowej, zwiększenie wytrzymałości organizmu (wyrobienie tzw. kondycji fizycznej), usprawnienie układu krażeniowo -oddechowego oraz poprawienie koordynacji ruchowej. Główny nacisk położony jest na mięśnie pośladków, ud i łydek. Niestety zajęcia te nie są przeznaczone dla osób z problemami ze strony stawów kolanowych, stawów skokowych oraz kręgosłupa

ATAK NA BRZUCH, UDA, POŚLADKI

Intensywne zajęcia skierowane dla wszystkich którzy chcą wzmocnić, ujędrnić oraz wysmuklić brzuch poprzez wykonywanie różnorodnych i bardzo skutecznych ćwiczeń modelujących. To zajęcia wzmacniające z elementami treningu cardio (o charakterze aerobowym), które mają na celu kształtowanie sylwetki przez pozbywanie się tłuszczyku i pracę nad poszczególnymi mięśniami brzucha, bez żadnej taryfy ulgowej. W tej lekcji instruktor wykorzystują wszelkiego rodzaju sprzęt wzmacniający pracę mięśni. Dzięki temu przyspieszasz moment uzyskania zdrowego, wysportowanego ciała. Dodatkowo, zastosowane w treningu obciążenie – sprzyja zatrzymywaniu wapnia i zapobiega osteoporozie.

FIT 45+

Ćwiczenia wykonywane bez pośpiechu, z pełną kontrolą i świadomością każdego ruchu. Zajęcia te mają na celu poprawę sprawności, a tym samym, jakości codziennego życia. Prowadzone są w małych, kameralnych grupach. Wykorzystują ciężar własnego ciała i sprzęt pomagający ustabilizować prawidłowe pozycje.

AKTYWNY SENIOR

Trening idealny dla osób dojrzałych, polecany dla wszystkich. Poprawia koordynację ruchową. Zawiera elementy gimnastyki rehabilitacyjnej świetny dla osób mających problemy z kręgosłupem, sercem, nadciśnieniem.

Fit MEN

Trening, podczas którego następuje kształtowanie wszystkich mięśni, a także przyspieszenie metabolizmu i procesów spalania tkanki tłuszczowej . Jest to wyjątkowo skuteczna metoda budowania kondycji i muskulatury.

TRENING PERSONALNY Z INSTRUKTOREM

To najskuteczniejszy sposób na zdrową i atrakcyjną sylwetkę. Niesie ze sobą wiele korzyści. Jest indywidualnie dopasowany do każdego uczestnika, do jego możliwości, kondycji, stanu zdrowia, czy wreszcie – samopoczucia. Termin ustalany jest bezpośrednio z instruktorem. Skierowany dla osób, które nie tolerują pracy w grupie lub ich stan zdrowia wymaga bardzo indywidualnego toku pracy.