FITNESS


 

Aerobic Body Power

Zestaw ćwiczeń na wszystkie partie ciała z wykorzystaniem różnych sprzętów (piłki, hantle, stepy, gumy, sztangi).

Na tych zajęciach wzmocnisz i wymodelujesz ciało.

 

Trening Funkcjonalny

Jest to trening wytrzymałościowo-siłowy, którego celem jest uzyskanie lepszej sprawności fizycznej całego organizmu. Kształtuje wytrzymałość, siłę, elastyczność, spala tłuszcz, korzystnie wpływa na układ krążenia i oddechowy, poprawia ogólną sprawność i kondycję. Wykorzystuje się w nim różnego rodzaju sprzęt (skrzynie drewniane, liny, piłki lekarskie, kettle, taśmy, sztangi, skakanki itd.).  Duża intensywność ćwiczeń o różnym stopniu zaawansowania.

 

Ćwicz z Ewą

Ćwiczenia wykonywane bez pośpiechu, z pełną kontrolą i świadomością każdego ruchu. Zajęcia te mają na celu poprawę sprawności, a tym samym, jakości codziennego życia. Prowadzone są w małych, kameralnych grupach. Wykorzystują ciężar własnego ciała i sprzęt pomagający ustabilizować prawidłowe pozycje. Szczególnie polecany osobą 55+.

 

 

Trening Personalny z Instruktorem

To najskuteczniejszy sposób na zdrową i atrakcyjną sylwetkę. Niesie ze sobą wiele korzyści. Jest indywidualnie dopasowany do każdego uczestnika, do jego możliwości, kondycji, stanu zdrowia, czy wreszcie – samopoczucia. Termin ustalany jest bezpośrednio z instruktorem. Skierowany dla osób, które nie tolerują pracy w grupie lub ich stan zdrowia wymaga bardzo indywidualnego toku pracy.